Tel: 692 360 822 Adres: ul. Mickiewicza 41, 22-100 Chełm

Godziny otwarcia: pon. - pt. 7:00 – 21:30, sob. 10:00-18:00, niedz. 10:00-14:00

Fabryka For Kids

Balet dla dzieci:

Wiele dzieci, szczególnie dziewczynek, marzy o baletkach, ślicznej sukience i innych tiulowych kostiumach. Dziś można spełnić marzenia Waszych pociech. Jeśli wykazują chęci, chcą nauczyć się czegoś nowego, a do tego pragną się rozwijać i kształcić, zapraszamy na zajęcia taneczne balet dla dzieci. Są to zajęcia niezwykle rozwijające, dzięki którym Wasze dziecko nabierze kondycji ruchowej, poprawi swoją pamięć wzrokową i mięśniową, a do tego stanie się wrażliwy na muzykę i taniec.
Zajęcia w Studiu Tańca i Fitnessu "New Dance" odbywają się w ciągu całego roku szkolnego, zaplanowany jest przynajmniej jeden pokaz dla rodziców.
Co zabrać? - obowiązujący strój: wystarczą rajstopy lub getry, baletki i króciutka spódniczka oraz lekka bluzeczka. Dobrze jest ciasno spiąć włosy. Zalecamy również zabieranie na lekcję małej buteleczki z wodą lub innym napojem, oraz najważniejsze: radosne nastawienie i dobry nastrój!

Krav Maga Kids:

Trening Krav Maga Kids to nauka unikania zagrożeń, zachowań w niebezpiecznych miejscach oraz sytuacjach. Udział w zajęciach buduje, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmacniające poczucie wartości dziecka, dziecięcą pewność siebie. Trening zaradności oraz przejmowania inicjatywy pozwoli Twojemu dziecku poradzić sobie zarówno podczas sytuacji groźnych, jak i typowych, życiowych problemów oraz nauczy podejmowania właściwych decyzji w stresowych sytuacjach. Ruch jest nieodłączną składową zdrowego stylu życia. Nasze treningi opierają się na ogólnorozwojowych ćwiczeniach, dostosowanych do wieku oraz możliwości każdego uczestnika. Poprzez zabawę, w krótkim czasie udział w zajęciach poprawi siłę, szybkość, dynamikę oraz koordynację Twojego dziecka, co jest szczególnie ważne w okresie szkolnym, gdzie większość czasu dzieci spędzają w pozycji siedzącej w ławkach czy przed komputerem. Bogactwo gier i zabaw na treningach Krav Maga Kids dostarczy każdemu dziecku mnóstwo satysfakcji, radości oraz frajdy, a jednocześnie poprawi refleks i zręczność. Elementy korektywy we właściwy sposób pozwolą zadbać o kręgosłup, zaś ćwiczenia z pierwszej pomocy poprawią bezpieczeństwo na co dzień.

Zumba dla dzieci:

To połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 6 do 14 maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie. Celem zajęć jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej, by stały się dla dziecka czymś naturalnym, a nie tylko zajęciami na które chodzi się raz w tygodniu. Specjalnie opracowany program uwzględnia również inne aspekty rozwoju dziecka m.in. koordynację, równowagę, pamięć i kreatywność, a poprzez propagowanie zdrowego trybu życia pomaga dzieciom rozwinąć takie zdolności jak: umiejętność pracy zespołowej, pewność siebie, odpowiedzialność czy zdolności przywódcze. Na zajęciach Zumba dla dzieci gwarantujemy świetną muzykę i dobrą zabawę :)

© FABRYKA SPORTU – TANIEC, FITNESS, FIGHT CLUB
w górę [^]