Tel: 692 360 822 Adres: ul. Mickiewicza 41, 22-100 Chełm

Godziny otwarcia: pon. - pt. 7:00 – 21:30, sob. 10:00-18:00, niedz. 10:00-14:00

Fight Club

Boks dla dorosłych:

W ostatnim czasie da się zauważyć duże zainteresowanie sportami walki w Polsce i stosuje jako znakomitą alternatywę dla zajęć fitness. Boks trenuje wielu aktorów, biznesmenów, ludzi sztuki. Boks jest bowiem doskonałą formą odreagowania napięć, sportem stosowanym w celu rozrywki, rodzajem czynnego wypoczynku z zachowaniem elementów współzawodnictwa, jako czynnika motywującego do działania i osiągania wyników. Jest także formą aktywności umysłowej. Widzowi wydaje się, iż o wyniku pojedynku decyduje brutalna siła, a walka jest zwykłą bijatyką, jednak łatwo zauważyć, iż najlepsi bokserzy to znakomici technicznie zawodnicy, którzy w ringu przede wszystkim myślą strategicznie. Na zajęciach Boksu Dla Dorosłych, każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowani zawodnicy, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności.

Kick-Boxing / K1:

Kompletne połączenie technik bokserskich oraz kopnięć. To wszechstronna dyscyplina sportów walki, która pozwoli Ci na poprawę kondycji fizycznej, rozbudowę masy mięśniowej i redukcję kilogramów. Trening kick-boxingu w Fabryce Sportu jest prowadzony pod okiem wykwalifikowanego trenera, co pozwoli Ci na dokładne i kompletne opanowanie technik będących wypadkową do różnych form i odmian kick-boxingu.

Zróżnicowana forma treningowa pozwala na lepszą korelację poszczególnych części organizmu. Dzięki temu następuje poprawa nie tylko dynamiki poruszania się, ale również możliwość kompletnego użycia wszystkich atutów swojego ciała. Różne od siebie sesje treningowe pozwalają poprawić swoją szybkość, celność i silę. Trening pozwoli Ci poczuć się pewniej i bezpieczniej, da Ci uspokojenie i lepszą koncentrację.

Ta sztuka walki pozwoli Ci na lepszą ocenę sytuacji i szybszą reakcję w momencie realnego zagrożenia. Jeśli potrzebujesz którejś z tych rzeczy, to kick-boxing jest właśnie dla Ciebie.

MMA:

MMA obejmuje szereg umiejętności i technik z różnych sportów walki. To doskonały program szkolenia, który pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności oraz poprawi wytrzymałość i siłę.

Regularny trening pod okiem fachowych instruktorów pozwoli Ci na zwiększenie elastyczności ciała, wzrost siły fizycznej i nabranie pewności siebie przed wszelkiego rodzaju atakami fizycznymi innych osób.

Atutem MMA jest również nabranie świetnej kondycji poprzez utratę wagi przy jednoczesnym kształtowaniu swoich mięśni. Przygotowana koncepcja programowa pozwoli Ci rozwinąć koncentrację i samokontrolę, wpłynie nie tylko na poprawę Twojego ciała, ale i ducha. Jeśli chcesz się wszechstronnie rozwijać, poznając wiele odmiennych technik – MMA w Fabryce Sportu stworzone jest właśnie dla Ciebie.

Submission wrestling - walka zapaśnicza, chwyty (grappling) z "wykończeniami" (submission). Jest to formuła walki na same chwyty, bez stroju do ćwiczeń (gi), a jedynie w samych spodenkach. Formuła ta została stworzona, aby umożliwić zawodnikom różnych stylów opartych na chwytach rywalizację na prostych i jednoznacznych zasadach. Ten trening stanowi także niezbędny składnik przygotowań do zawodów mixed martial arts (MMA) Vale Tudo

Samoobrona w systemie Krav Maga:

Krav Maga to zestaw starannie wyselekcjonowanych technik samoobrony, mających na celu maksymalnie szybkie wyeliminowanie zagrożenia. Trenujący uczą się sposobów zachowania w sytuacji ataku ze strony jednego lub kilku napastników. Treningi obejmują również obronę przed agresorem uzbrojonym w nóż, pałkę lub broń palną. Krav Maga opiera się na naturalnych odruchach człowieka. Oryginalną koncepcją Krav Maga jest przyswoić wszystko, co użyteczne, biorąc najbardziej skuteczne techniki, które sprawdzałyby się podczas walki realnej.

Jeśli chcesz:
  • poczuć się pewniej, chronić siebie i bliskich;
  • rozpoznawać i skutecznie przeciwstawiać się zagrożeniom;
  • podnieść swoją kondycję;
  • rozładować napięcie oraz wzmocnić mięśnie;
  • zrelaksować się po całym dniu pracy;
PRZYJDŻ DO NAS !!!
© FABRYKA SPORTU – TANIEC, FITNESS, FIGHT CLUB
w górę [^]