Tel: 692 360 822 Adres: ul. Mickiewicza 41, 22-100 Chełm

Godziny otwarcia: pon. - pt. 7:00 – 21:30, sob. 10:00-18:00, niedz. 10:00-14:00

Fitness

PILATES

Zajęcia PILATES są znakomitym sposobem na wypracowanie prawidłowej postawy ciała oraz zdrowego, swobodnego poruszania się z zachowaniem bezpieczeństwa kręgosłupa. System ćwiczeń, który pozwoli w spokojny i kontrolowany sposób wzmocnić nasze mięśnie głębokie ciała odpowiedzialne za równowagę i stabilizację kręgosłupa oraz miednicy. Dodatkowo rozciągamy i wydłużamy wszystkie mięśnie.

W technice PILATES dbamy o te mięśnie, które w innych treningach są zaniedbywane. Ponieważ są one małe i głęboko położone w naszym ciele, trening ten wymaga dużej koncentracji i samokontroli, - „dlatego technika PILATES jest często określana jako gimnastyka rozumna”. Prowadzona przy relaksującej muzyce daleko odbiega od tego, do czego jesteście przyzwyczajeni na zajęciach fitness.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, w szczególności dla osób, które z powodu jakichkolwiek ograniczeń nie mogą sobie pozwolić na dynamiczny trening.

Co zabrać? – matę, strój sportowy oraz coś do otarcia czoła…

Strong By Zumba®

Strong By Zumba® to połączenie wysokiej intensywności treningu interwałowego z synchronizowaną muzyką, która motywuje uczestnika zajęć do działania.

Ten program to połączenie ćwiczeń cardio z ćwiczeniami zwiększającymi wytrzymałość siłową, opartych wyłącznie na ciężarze ciała.

Efektywność tego dynamicznego treningu, osiąga się poprzez zaangażowanie ćwiczeń plyometrycznych, funkcjonalnych i tych, zorientowanych na stabilizację i wzmacnianie korpusu ciała.

Poczuj wyzwanie dla całego Twojego ciała na każdym treningu i podejmij wyzwanie, jakim jest Strong By Zumba®!

Sztangi

Trening z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje Twoje mięśnie. Piękna i wysportowana sylwetka to efekt treningów i wielu powtórzeń. Zajęcia polegają na pracy nad sobą wykonując ćwiczenia z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń. Dzięki temu spalasz tłuszcz, Twoje mięśnie stają się silniejsze, kondycja coraz lepsza, a to wszystko przy dynamicznej muzyce.

Dzięki temu treningowi:
 • zwiększysz swoją siłę;
 • poprawisz swój ogólny stan zdrowia;
 • wzmocnisz i ukształtujesz swoje mięśnie;
 • wzmocnisz kości i stawy, unikniesz kontuzji;
 • poprawisz kondycję;
 • spalisz tkankę tłuszczową;
 • szybko zobaczysz efekty;
 • poczujesz się pewnie;

Power Grip

To 30 – minutowy trening interwałowy o wysokiej intensywności. Jest znakomity dla osób, które chcą poprawić kondycję, formę fizyczną, schudnąć, rzucić wyzwanie swoim ograniczeniom. To trening całego ciała z użyciem talerzy, sztang, stepów oraz innych akcesoriów. Maksymalnie podnosi tętno, więc bardzo przyspiesza metabolizm. To trening dla zaawansowanych, ale i początkujących, ponieważ można wybrać sobie mniejsze obciążenie i powoli wdrażać się w trening składa się z sekwencji wykorzystujących 110 proc. możliwości fizycznych, po których następują okresy odpoczynku i regeneracji.

Power Grip wzmacnia siłę, wysmukla mięśnie, przyspiesza metabolizm, dzięki czemu tkanka tłuszczowa spalana jest przez wiele godzin po treningu, pozwalając osiągnąć smukłą, sportową sylwetkę, wzmacnia wytrzymałość mięśni, intensyfikuje energię i siłę.

Step

To energetyczny trening o zmiennej intensywności z wykorzystaniem stepu. Wykorzystując możliwość regulacji wysokości stepu możesz wykonać wiele prostych ćwiczeń na stepie i na podłodze czerpiąc jednocześnie motywację z dynamicznej muzyki. Dzięki choreografii z wykorzystaniem stopnia redukujemy tkankę tłuszczową wzmacniając jednocześnie dolne partie mięśniowe. Trening ten wpływa korzystnie na układ krwionośny, przy stosunkowo małym obciążeniu. Zajęcia powodują znaczny wzrost wydolności ogólnej organizmu. Są również dobrym treningiem koordynacyjnym dla ciała i umysłu. Trening składa się z części cardio, które przeplatane są ćwiczeniami wzmacniającymi.

Korzyści z treningu ze stepem:
 • spalisz mnóstwo kalorii;
 • zwiększysz swoją siłę;
 • poprawisz swój ogólny stan zdrowia;
 • poprawisz koordynację ruchową;
 • zwiększysz wytrzymałość i gęstość kości;
 • wzmocnisz serce i płuca;

Tabata

Intensywny trening interwałowy, w którym czas przeznaczony na wysiłek przeplatany jest krótkimi przerwami wypoczynkowymi, dając maksymalne efekty w spalaniu tłuszczu i oszczędzaniu mięśni. Zasada jest prosta ćwiczymy przez 20 sekund i przez 10 odpoczywamy. Wykonujemy 8 takich serii, w których na zasadzie interwału wykonujemy serię ćwiczeń wzmacniających lub kondycyjnych w jak największej ilości powtórzeń. Przy każdym ćwiczeniu podawane są co najmniej 2 wersje – łatwiejsza i trudniejsza, tak by uczestnik zajęć mógł dopasować poziom do własnych umiejętności. Najważniejszy jest tutaj dobór ćwiczenia które angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Trening nie zawiera choreografii i jest bardzo intensywny. Co zabrać? – strój sportowy oraz coś do otarcia czoła…

Cross Trening:

Cross Trening jest formą aktywności dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie sprawności, ponieważ polega przede wszystkim na przekraczaniu własnych barier. W każdym ćwiczeniu poziom trudności jest dostosowany dla potrzeb trenującego. Zajęcia oparte na systemie CrossFit stworzonym dla potrzeb służb mundurowych, wykorzystywanym między innymi w elitarnych jednostkach specjalnych, a także w sportach wymagających dużej siły, wytrzymałości i ogólnej sprawności fizycznej. To treningi wykorzystujące wysoką intensywność i dużą zmienność. W skrócie: jak najciężej, jak najszybciej, jak najdalej, jak najlepiej! Ćwiczenia stosowane w tych treningach wymagają zaangażowania wszystkich partii mięśni, rozwijają całe ciało i prowadzą do uzyskania harmonijnej sylwetki. Już dziś stań przed nowym wyzwaniem i podnieś swoją sprawność na nieznany dotąd poziom!

Trening Obwodowy:

Trening Obwodowy – funkcjonalny, to kompleksowy trening poprawiający sprawność fizyczną, wytrzymałość siłową oraz kondycję. Obwód stacyjny podczas którego angażujemy do pracy różne grupy mięśniowe. W trakcie ćwiczeń, gwarantowana super zabawa oraz intensywny wysiłek fizyczny. Uczestnicy wykonują kolejno ćwiczenia, średnio po jednej minucie każdą ze stacji z kilku sekundowymi przerwami, aż do momentu zaliczenia każdej stacji przez każdą osobę lub dłużej. Ta forma zajęć jest idealna dla osób, które lubią różnorodność ćwiczeń, podczas treningu obwodowego angażujemy do pracy wiele różnych grup mięśniowych.

Zumba Fitness:

Zumbaa to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Jest to bardzo innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, pozwala dbać o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo po zajęciach. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych. Łączy elementy hip-hop’u, samby, salsy, merengue, mambo oraz elementy Bollywood, tańca brzucha i sztuk walki.
Zumba Fitness jest przeznaczona dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.
Co zabrać? - obuwie i strój sportowy oraz coś do otarcia czoła...

Cardio Workout - spalanie:

Zajęcia spalająco-kondycyjne, dzięki nim szybko spalisz zbędne kalorie i tkankę tłuszczową. System treningu oparty jest na intensywnej wymianie tlenowej, mający na celu dotlenienie mięśni i poprawienie metabolizmu. Typowo aerobikowa forma zajęć, połączona ze wzmacnianiem poszczególnych grup mięśniowych. Tu, przy świetnej muzyce i prostych układach choreograficznych, doskonale ukształtujesz swoją sylwetkę, wzmocnisz całe ciało, a przy tym aktywnie spędzisz wolny czas. Umiarkowane tempo zajęć pozwala na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej i poprawę wytrzymałości organizmu.

CARDIO WORKOUT to:
 • maksymalizacja efektów;
 • mega zabawa;
 • smukła sylwetka;
 • wzmocnione ciało;
 • spalanie tkanki tłuszczowej w czasie zajęć, jak i długo po;

ABT - brzuch-uda-pośladki
- wzmacnianie:

Podczas tego treningu łączymy wzmacnianie mięśni z treningiem wytrzymałościowym. Wyrzeźbisz i wzmocnisz całe ciało. Zajęcia ukierunkowane są na intensywne modelowanie ramion, pleców, brzucha, jak również dolnych partii ciała -jędrnych pośladków i smukłych nóg. Wymaga dużego wydatku energetycznego, a więc  daje również efekty w postaci spalania zbędnych kalorii. Nadmiar tkanki tłuszczowej zamienisz na zgrabną, wymodelowaną, sportową… sylwetkę.

Co możesz osiągnąć dzięki tym ćwiczeniom:
 • wzmocnić mięśnie całego ciała;
 • ujędrnienie poszczególnych partii ciała;
 • poprawić kondycję fizyczną;
 • przywrócić sprawność ruchową;

Fit Ball:

Fit ball, to forma ruchu wykorzystująca dużą gumową piłkę. Idealna alternatywa dla wszystkich osób chcących połączyć aktywny tryb życia ze świetną zabawą.
Fit ball uaktywnia wszystkie partie ciała. Balansując na piłce, poprawisz równowagę, koordynację ruchową, przy okazji pozbędziesz się problemów z błędnikiem. Próbując zapanować nad toczącą się piłką, mimowolnie napinasz mięśnie głębokie. Siedząc, utrzymujesz prawidłową postawę ciała. Już po kilku zajęciach poruszać się będziesz z gracją i wdziękiem. Chodząc wyprostowana, zadbasz o kręgosłup. Dzięki piłce można zrobić wszystko - od zrzucenia wagi i wzmocnienia mięśni, aż po ich rozciągnięcie i relaks. Na zajęciach naprawdę można się zmęczyć, a wysiłek najlepiej pomaga uwolnić się od stresu i ukoić nerwy.
Co zabrać? - obuwie i strój sportowy...

Aero-Box:

Aero-Box to wszechstronny trening stanowiący połączenie elementów technik różnych sztuk walki takich jak: boks, kickboxing oraz zajęć fitness. Szczególny nacisk kładzie się na pracę rąk i nóg przy wyprowadzaniu ciosów i kicków. Zajęcia odbywają się przy szybkiej muzyce.
Celem zajęć jest rozwinięcie:
 • wytrzymałości siłowej,
 • kondycji,
 • siły dynamicznej,
 • szybkości,
 • równowagi,
 • koordynacji ruchowej,
 • wyładowanie negatywnej energii,
 • rozładowanie stresu.
Zajęcia są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn o średniej sprawności fizycznej, lubiących urozmaicony i dynamiczny trening.

Co zabrać? – obuwie i strój sportowy oraz coś do otarcia czoła…

Aqua Aerobik:

TYMCZASOWO ZAJĘCIA ODWOŁANE!
© FABRYKA SPORTU – TANIEC, FITNESS, FIGHT CLUB
w górę [^]