Tel: 692 360 822 Adres: ul. Mickiewicza 41, 22-100 Chełm

Godziny otwarcia: pon. - pt. 7:00 – 21:30, sob. 10:00-18:00, niedz. 10:00-14:00

Taniec

ZAJĘCIA W PARACH

Kurs Tańca Towarzyskiego w Parach:

Taniec jest popularną formą spędzania wolnego czasu.
Kurs Tańca Towarzyskiego w Parach obejmuje tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep; tance latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, pasodoble, jive; podstawowe elementy rock'n'rolla; tańce użytkowe: disco samba, disco swing, salsa i merengue.
Na zajęciach tańczymy w parze, zapisy mogą być bez partnerki lub partnera - w trakcie zajęć jest możliwość dobierania się w pary. Jest to wspaniała forma zabawy, zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, jak również zawieranie nowych znajomości.
Kurs Tańca Towarzyskiego rozpoczyna się od nauki w grupie początkującej, następnie średnio zaawansowanej, zaawansowanej, aż do Miłośników Tańca. Każdy stopień zaawansowania trwa trzy miesiące.
Co zabrać? - obuwie na zmianę oraz strój nie krępujący ruchów...

Pierwszy Taniec Weselny:

Pierwszy taniec Młodej Pary jest wyjątkowym i ważnym wydarzeniem, które na długo pozostaje w pamięci. Muzyka, utwór, taniec i choreografia powinna współgrać i być spójna z charakterem zaplanowanej imprezy, wielkością miejsca do tańca, a także z Państwa strojami i temperamentem. Na zajęciach Instruktor pomaga w doborze muzyki i tańca, w poprawnym dopasowaniu kroków oraz w ułożeniu choreografii (wejście na parkiet, taniec, ukłony). Zajęcia odbywać się mogą grupowo lub w formie indywidualnej. W celu ustalenia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Lekcje indywidualne:

Proponujemy lekcje dla par i pojedynczych osób. Można samemu wybrać dowolny taniec i zdecydować o tempie nauczania. Bezpośredni kontakt z instruktorem pomaga dokładniej przyswoić taneczną wiedzę i przygotować choreografia do wybranego tańca.
Termin lekcji uzgadniany jest telefonicznie lub mailowo.

TANIEC DLA KOBIET:

Ladies Latino:

Taniec solo dla kobiet, które uwielbiają gorące rytmy kubańskie oraz latynoamerykańskie. Niepowtarzalna atmosfera, jaką tworzy muzyka łączy wysiłek fizyczny, zabawę oraz naukę tańca. Po zajęciach ciało stanie się wyrzeźbione, sylwetka wyprostowana, chód nabierze wdzięku, a Ty poczujesz się zrelaksowana, wypoczęta i szczęśliwa.
Kurs obejmuję naukę podstawowych kroków do salsy, cha-chy, samby, rumby, jive oraz naukę podstawowych figur i prostych choreografii do wyżej wymienionych tańców.
Co zabrać? - obuwie na zmianę (najlepiej na miękkiej podeszwie), strój nie krępujący ruchów oraz coś do otarcia czoła...

Sexy Dance:

Są to zajęcia dla Pań, które traktują taniec jako sposób na wyrażenie swoich emocji i temperamentu. Pokazywane są kroki i elementy tańca oparte na technice jazzu i tańca nowoczesnego oraz tańców latynoamerykańskich. W taniec zaangażowane jest całe ciało, ruchy są pełne seksu i erotyki. Ten styl tańca wyrabia płynność ruchów i grację. Taka forma tańca daje dużo satysfakcji, pewności siebie i zadowolenia. Pozwala uwolnić się z kompleksów i nieśmiałości. Ciało staje się roztańczone a wyrobione ruchy z powodzeniem przydadzą się na każdej imprezie tanecznej.
Co zabrać? - obuwie na zmianę (najlepiej na miękkiej podeszwie), strój nie krępujący ruchów oraz coś do otarcia czoła...

Salsa Styling:

Propozycja dla osób, które rozpoczynają naukę salsy i chcą nabrać płynności ruchowej oraz dobrze się bawić w rytmach latynoskiej muzyki, która gwarantuje spory wysiłek na parkiecie. Salsa Styling to świetna okazja aby rozwinąć ekspresję i zmysłowość w tańcu, nauczyć się jak eksponować kobiecy wdzięk i energię. Zajęcia te, to fuzja salsy z innymi rodzajami tańca, np. flamenco, cha-cha. Wspólnie popracujemy nad elementami wzbogacającymi ruch oraz nad gibkością ciała.

Co zabrać? - obuwie na zmianę (najlepiej na miękkiej podeszwie), strój nie krępujący ruchów oraz coś do otarcia czoła...

© FABRYKA SPORTU – TANIEC, FITNESS, FIGHT CLUB
w górę [^]