Tel: 692 360 822 Adres: ul. Mickiewicza 41, 22-100 Chełm

Godziny otwarcia: pon. - pt. 7:00 – 21:30, sob. 10:00-18:00, niedz. 10:00-14:00

Fitness

Strefa Bodybuilding

Dla naszych Klientów oferujemy nowy sprzęt siłowy, najwyższej klasy, renomowanej firmy HES. Posiadamy odrębną „strefę wolnych ciężarów”, w której znajdziecie hantle, sztangi olimpijskie, łamane, modlitewnik, regulowane ławeczki, stanowisko do treningu barków, grzbietu, klatki piersiowej, przysiadów czy łydek. Strefa także wyposażona jest w specjalną matą amortyzująca, zabezpieczającą przed upadkiem ciężarów. W pozostałej części siłowni można znaleźć sprzęt na stosy oraz na wolne ciężary do ćwiczeń górnych partii mięśni ciała - klatki piersiowej, barków, pleców, brzucha, a także mięśni nóg - przywodzicieli, odwodzicieli, czworogłowych, dwugłowych i pośladkowych.

Posiadamy również strefę cardio firmy LifeFitness – bieżnie, orbitreki, rowerki poziome i pionowe, które pomogą Ci przy spalaniu tkanki tłuszczowej oraz przyczynią się do polepszenia kondycji. Sprzęty wyposażone są w czytniki pracy serca współpracujące z pulsometrami. Dzięki nimi masz kontrolę nad swoim treningiem i świadomie możesz dążyć do wyznaczonego celu.

Strefa Cross:

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy pierwszą w Chełmie Strefę Cross. Trening Cross z definicji to ciągle zmieniany trening, wykonywany na wysokiej intensywności, z wykorzystaniem ruchów funkcjonalnych. Treningi Cross to nowoczesny trend w podejściu do ćwiczeń w sposób harmonijny wzmacnia całe ciało, równomiernie stymuluje organizm i wyrównuje napięcie mięśniowe. Treningi w Strefie Cross bazują na pobudzeniu intensywniejszego krążenia krwi przyczyniającego się do wzrostu wydolności organizmu, wytrzymałości tlenowej  i mięśniowej. Strefa wyposażona jest w profesjonalny sprzęt firmy HESTreS.
© FABRYKA SPORTU – TANIEC, FITNESS, FIGHT CLUB
w górę [^]